Aktualności i nowe informacje z naszej szkoły

Obraz wyróżniający aktualność

Spotkanie z p. Dorotą Świtalską nt. ?Pomysł na ciekawą fryzurę andrzejkową?

poniedziałek, 5 grudnia 2011r.

28 listopada odbyło się pierwsze z cyklu spotkań ?I ty możesz zostać mistrzem?.

Obraz wyróżniający aktualność

Realizacja planu pracy w październiku ?Prezydencja Polski w Unii Europejskiej?

czwartek, 1 grudnia 2011r.

Od 1 lipca Polska rozpoczęła prezydencję w UE. Wielka polityka tylko czy w takiej małej miejscowości jak Moszczanka wszyscy zdają sobie sprawę jakie to wielkie wyróżnienie.

XIV KONKURS RECYTATORSKI

wtorek, 29 listopada 2011r.

23 listopada członkowie KOŁA TEATRALNEGO pod kierunkiem Małgorzaty Żuk wzięli udział w XIV KONKURSIE RECYTATORSKIM

Laureaci XV Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

środa, 9 listopada 2011r.

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Michał Górski i Julia Cieśla zostali zwycięzcami XV Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, która odbyła się 9XI w Głuchołazach. Michał zajął I miejsce, a Julia ? II miejsce.

Projekt Leśne Wrota Wiedzy

sobota, 5 listopada 2011r.

Projekt pod tytułem Leśne Wrota Wiedzy skierowany jest do uczniów, dzieci przedszkolnych, nauczycieli, wychowawców i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance oraz pracowników Nadleśnictwa w Prudniku.

Realizacja planu pracy we wrześniu Leśne Wrota Wiedzy

niedziela, 30 pazdziernika 2011r.

Rok 2011 został ogłoszony prze Unię Europejską Międzynarodowym Rokiem Lasu, dlatego wrzesień w moszczanieckiej szkole przebiegał pod hasłem realizacji projektu napisanego przez przedstawicieli Rady Rodziców pod czujnym okiem pedagoga szkolnego pani Grażyny Wawrzyniak, noszącego tytuł Leśne Wrota Wiedzy.

Obraz wyróżniający aktualność

Sprawozdanie z realizacji Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?

niedziela, 30 pazdziernika 2011r.

Dnia 7 października 2011r. w godzinach 11:30 - 13:00 w ramach Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł? odbył się marszobieg z pokonywaniem toru przeszkód: ?Szlakiem Złotego Potoku?.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

piątek, 14 pazdziernika 2011r.

13 października 2011 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd Szkolny wraz z opiekunem przygotował humorystyczne przedstawienie obrazujące ciężką i czasami niewdzięczną pracę nauczycieli.

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

środa, 5 pazdziernika 2011r.

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie Dnia 6IX września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ANIMATORÓW PEDAGOGIKI C. FREINETA W MOSZCZANCE

piątek, 30 września 2011r.

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ANIMATORÓW PEDAGOGIKI C. FREINETA W MOSZCZANCE 30. 09 ? 2.10. 2011 Polskie Stowarzyszenie Animatorów Pedagogiki C. Freineta Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji na temat ?Moim laboratorium jest dziecko?, czyli o tym jak można zmieniać szkołę

Otwarta Szkoła. Sukces szkoły z Moszczanki

wtorek, 20 września 2011r.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance zdobył pierwsze miejsce w konkursie \\\"Otwarta Szkoła\\\" organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

W bierkowickim skansenie

wtorek, 20 września 2011r.

Dnia 20 IX dzieci z klas młodszych miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach warsztatowych pod hasłem "Od ziarenka do bochenka".

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/ 2012

poniedziałek, 5 września 2011r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/ 2012 1.09.2011r. uroczyście powitano wszystkich uczniów i nauczycieli. Nowi uczniowie zostali pasowani na pierwszoklasistów. Wszystkim życzymy sukcesów i owocnej pracy ! Małgorzata Zaworska

Zajęcia wspomagające proces edukacyjny

sobota, 3 września 2011r.

Oferta edukacyjna szkoły zawiera propozycje 29 różnych zajęć, które umożliwiają rozwój możliwości i zainteresowań uczniów

Nowoczesna Edukacja Szkolna

piątek, 2 września 2011r.

Realizacja programu ?Nowoczesna Edukacja Szkolna? odbywa się poprzez interdyscyplinarną realizację miesięcznych zadań zintegrowanych wokół działań wychowawczych profilaktycznych i edukacyjnych.

DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

czwartek, 1 września 2011r.

Plan Pracy Samorządu Szkolnego został opracowany w oparciu o Plan Pracy Szkoły z uwzględnieniem propozycji i pomysłów uczniów

Przeczytaj

Dziś: środa, 8 maja 2024r. r., 129 dzień roku.

Imieniny: Stanisława, Lizy, Wiktora

Do tego, żeby żyć zwyczajnie, trzeba mieć wiele odwagi.

- Soren Aabye Kierkegaard