Aktualności i nowe informacje z naszej szkoły

Watra Szkolna Przez Moszczankę

środa, 5 stycznia 2011r.

W piątkowy wieczór przez Moszczankę przeszła gromada wesołych rozśpiewanych kolędników. Byli nimi uczniowie, nauczyciele i rodzice z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Moszczance.

Sukcesy sportowe

wtorek, 14 grudnia 2010r.

14.12.2010r. w PSP w Moszczance odbyły się indywidualne mistrzostwa miejsko-gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Sukcesy sportowe

środa, 17 listopada 2010r.

Uczniowie naszej szkoły często biorą udział w zawodach sportowych, w których odnoszą liczne sukcesy

Dyrektor roku

poniedziałek, 8 listopada 2010r.

8 listopada 2010 r. podczas sesji Rady Miejskiej w Prudniku pani dyrektor Marzena Kędra z rąk Piotra Pakosza przewodniczącego NSZZ Solidarność Śląska Opolskiego odebrała statuetkę ?Dyrektor Roku?.

Sukcesy sportowe

niedziela, 7 listopada 2010r.

7.11.2010r. dziewczęta w składzie: H.Seńków, W.Jonik, N.Masztalerz, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska, zdobyły I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt, tym samym awansowały do powiatu.Gratulacje!

ORTOMANIA 2010

piątek, 5 listopada 2010r.

CZOŁOWE MIEJSCA W RENOMOWANYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM ,,ORTOMANIA 2010\\\" ZAJĘLI NASI UCZNIOWIE!!!

Prestiżowy tytuł Profesora Oświaty dla Marzeny Kędry

czwartek, 14 pazdziernika 2010r.

Premier Donald Tusk i Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14 października 2010 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, wręczyli po raz trzeci w historii polskiej oświaty honorowy tytuł ? Profesora Oświaty. Wśród 13 pedagogów ten prestiżowy tytuł otrzymała pani Marzena Kędra dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance. Tytuł honorowy Profesora Oświaty jest najwyższym stopniem awansu zawodowego, który mogą osiągnąć nauczyciele pracujący w tym zawodzie . To zaszczytne wyróżnienie otrzymało dotychczas zaledwie dwudziestu najlepszych pedagogów w Polsce. Kapituła do Spraw Profesorów Oświaty składa się z 16-osobowej komisji.

Przeczytaj

Dziś: niedziela, 19 maja 2024r. r., 140 dzień roku.

Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Kto otwiera swe serce dla ambicji - zamyka je przed spokojem.

- Przysłowie chińskie