Dzień Edukacji Narodowej świętowaliśmy w naszej szkole bardzo uroczyście

Tego dnia, podczas akademii Pani Dyrektor złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Głos zabrali również zaproszeni goście. Były kwiaty i podziękowania.

Jak to bywa w naszej szkole, tego dnia  swoje święto mieli  także najmłodsi uczniowie.  W drugiej części  uroczystości zostali oni pasowani na uczniów naszej szkoły. Był tor przeszkód i zadania do wykonania. Gdy wszyscy sprawnie poradzili sobie z zadaniami Pani Dyrektor dokonała pasowania, a wychowawca wręczył dyplomy oraz pamiątkowe birety.

Dzień ten był szczególnie ważny, ponieważ był świętem wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, a dla pierwszoklasistów był  to dzień rozpoczęcia  edukacyjnej podróży.

Małgorzata Zaworska

Obraz:

 


Powrót do listy


Baner Ministerstwa Edukacji Baner Kuratorium Oświaty Baner FB Baner FB Baner gmina Prudnik Baner galerie zdjeć

Kartka z kalendarza

Dziś: niedziela, 9 listopada 2025r. r., 313 dzień roku.

Imieniny: Aleksandra, Ludwika, Teodora

Wschód słońca: 06:52
Zachód słońca: 16:13

Początek to najważniejsza część każdej pracy, zwłaszcza w przypadku istoty młodej i delikatnej; bo to właśnie czas, gdy formuje się charakter, i pożądany wpływ przyjmowany jest znacznie chętniej.

- Platon

Nowe galerie zdjęć

Miniaturka

BohaterON w naszej szkole 2022

35 zdjęć
Zobacz
Miniaturka

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu „Pod Kasztanem”

24 zdjęcia
Zobacz

Najlepsze przedszkole i najlepsza szkoła, to ta w Moszczance.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance ©. Copyright 2025

Zaprojektowane przez: Firma WebInspiracje. Najlepsze strony dla szkół i przedszkoi.

Wyskakujące okno - grafika robota ostrzegająca przed otwarciem nowego okna

Ostrzeżenie przed otwarciem nowego okna

Kliknięty element przeniesie Cię do nowej karty lub okna przeglądarki. Czy chcesz to zrobić?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Poemat_Boga-Cz%C5%82owieka#Poemat_Boga_Cz%C5%82owieka_a_Stary_Testament