Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  71  ,   72   ,  73  , (...)  145  , (...)  193  , (...)  286  ,  287   | następna strona »

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Pod takim hasłem przyszło się nam pożegnać z najstarszymi uczniami naszej szkoły, którzy w niebywałych okolicznościach po raz ostatni przyszli po świadectwo. Ostatnie tygodnie upłynęły pod hasłem e-nauki. Był to szczególnie trudny czas dla wszystkich.
    W słoneczne popołudnie ósmoklasiści ostatni już raz wprowadzali sztandar szkoły, by z honorem przekazać go młodszym kolegom. Podczas uroczystości Pani Dyrektor przytaczając cytat z filmu Forresta Gumpa „Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co się trafi”, życzyła uczniom m.in., aby w swoich wyborach zawsze trafiali na czekoladki z ulubionym nadzieniem.     Nadszedł długo oczekiwany moment, jakim było wręczenie świadectw i dyplomów absolwenta szkoły podstawowej. Dziewięciu uczniów otrzymało świadectwa (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-07-01

Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"

News Drogie Przedszkolaki! Drodzy Uczniowie!  Drodzy Nauczyciele!  Drodzy Rodzice! Wakacje to niezwykły czas - czas odpoczynku, nowych znajomości, zabawy i rozwijania swoich pasji, czas przygód i pięknej pogody. Na rozpoczynające się wakacje przesyłam od całej drużyny Centrum Rozwoju Lokalnego najserdeczniejsze życzenia. Życzymy bezpiecznych, spokojnych, spędzonych z najbliższymi i przyjaciółmi wakacji. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane wakacyjne przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu. Życzymy by nadchodzące dwa (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-06-30

CZTERY KANGUROWE WYRÓŻNIENIA

W tym roku aż cztery osoby zostały wyróżnione wśród uczniów klas II- VIII naszej szkoły, którzy przystąpili do Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.
W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową w dniach 28.05 - 5.06. Ten międzynarodowy konkurs jest w chwili obecnej najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie. Tym przyjemniej jest mi ogłosić, że wyróżnionymi uczniami zostali: Kamil Mykita- uczeń kl. 8 Tymoteusz Nowak- uczeń kl. 8 Bartosz Salawa- uczeń kl. 6 Tomasz Grzywacz- uczeń kl. 3. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów! Szkolny koordynator- Jolanta Trybel   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-06-19

Zdalne spotkanie ze swoim zwierzątkiem

W klasie pierwszej mają miejsce różne sytuacje po obu stronach kamery. To co wydarzyło się dzisiaj…, ale sami zobaczcie???
News Zaczęło się, od dobiegających rożnych odgłosów z drugiej strony ekranu, z domowego zacisza każdego z uczestników spotkania. „Mój jest najukochańszy, taki kochany…milutki, kuleczka…” od czasu do czasu nawet szczeknięcie i płynące ciepłe słowa kierowane do swoich milusińskich przyjaciół domowych, takie ogólne przekomarzanie. Potem każdy pierwszak przedstawił swoje zwierzątko. Dowiedzieliśmy się jakie mają imiona, jak wyglądają, jakie są ich przysmaki, jak opiekują się właściciele swoimi zwierzątkami. Powiedzieliśmy (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-06-19
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  71  ,   72   ,  73  , (...)  145  , (...)  193  , (...)  286  ,  287   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4480552