Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  73  , (...)  145  , (...)  193  , (...)  282  ,   283   ,  284  , (...)  286  ,  287   | następna strona »

Spotkanie z p. Dorotą Świtalską nt. ?Pomysł na ciekawą fryzurę andrzejkową?

28 listopada odbyło się pierwsze z cyklu spotkań ?I ty możesz zostać mistrzem?.
News  Pani Dorotka Świtalska przybliżyła dzieciom tajniki fryzjerstwa, opowiedziała też wiele ciekawostek dotyczących historii tego zawodu. Udzieliła cennych rad, jak należy się odżywiać, by mieć piękne i lśniące włosy. Uczniowie mieli okazję zapytać jak należy dbać o fryzurę, co szkodzi a co pomaga naszym włosom.   Był też czas, aby zaprezentować najnowsze i najmodniejsze uczesania. Karolina, Ola i Asia wyglądały urzekająco po uczesaniu przez panią Dorotkę. Chłopcy podpatrywali jak nasz gość robił irokeza naszemu koledze Igorowi. Każdy marzył (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-12-05

Realizacja planu pracy w październiku ?Prezydencja Polski w Unii Europejskiej?

Od 1 lipca Polska rozpoczęła prezydencję w UE. Wielka polityka tylko czy w takiej małej miejscowości jak Moszczanka wszyscy zdają sobie sprawę jakie to wielkie wyróżnienie.
News Od 1 lipca Polska rozpoczęła prezydencję w UE. Wielka polityka tylko czy w takiej małej miejscowości jak Moszczanka wszyscy zdają sobie sprawę jakie to wielkie wyróżnienie. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły nie mogli obok tego przejść obojętnie, dlatego postanowiono, że październik będzie poświęcony kształtowaniu postaw patriotycznych i popularyzacji wśród uczniów i ich rodziców wiedzy na temat prezydencji w Unii. Opracowaliśmy pakiet zadań do zrealizowania przez każdą klasę pod kierunkiem wychowawców.   Pierwszym (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-12-01

XIV KONKURS RECYTATORSKI

23 listopada członkowie KOŁA TEATRALNEGO pod kierunkiem Małgorzaty Żuk wzięli udział w XIV KONKURSIE RECYTATORSKIM
,, Wierszykowy Sezam '' zorganizowanym przez Prudnicki Ośrodek Kultury z siedzibą w Pałacu Franklów . Wizyta naszych uczniów w niezwykłej prudnickiej willi zakończyła się wielkim sukcesem! Recytatorzy z piątej klasy, stawiając na dobry repertuar ( wiersze klasyka - Jana Brzechwy), uruchamiając swój talent oraz wytrwałość w pracy – zyskali świetne lokaty : II miejsce - Paweł Kossowski- Skop, III miejsce - Igor Pawka wyróżnienie – Julia Cieśla . Gratulujemy młodym recytatorom wygranej i trzymamy kciuki za ich (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-11-29

Laureaci XV Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Michał Górski i Julia Cieśla zostali zwycięzcami XV Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, która odbyła się 9XI w Głuchołazach. Michał zajął I miejsce, a Julia ? II miejsce.
News W finale Olimpiady wzięło udział 40 uczniów ze szkół powiatu prudnickiego i nyskiego. Zakres tematyczny pytań obejmował zagadnienia wiązane z trzema Opolskimi Parkami Krajobrazowymi, chronionymi gatunkami roślin i zwierząt, drzewami i krzewami występującymi na terenie parków. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Serdecznie gratulujemy!                                                                                                                                                               (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-11-09

Projekt Leśne Wrota Wiedzy

Projekt pod tytułem Leśne Wrota Wiedzy skierowany jest do uczniów, dzieci przedszkolnych, nauczycieli, wychowawców i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance oraz pracowników Nadleśnictwa w Prudniku.
News Założeniem projektu jest umożliwienie zdobycia dodatkowej wiedzy na temat znaczenia lasów w życiu człowieka przez uczniów oraz dzieci przedszkolnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance a także pobudzenie świadomości proekologicznej. Autorami projektu są członkowie Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance.
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-11-05

Realizacja planu pracy we wrześniu Leśne Wrota Wiedzy

Rok 2011 został ogłoszony prze Unię Europejską Międzynarodowym Rokiem Lasu, dlatego wrzesień w moszczanieckiej szkole przebiegał pod hasłem realizacji projektu napisanego przez przedstawicieli Rady Rodziców pod czujnym okiem pedagoga szkolnego pani Grażyny Wawrzyniak, noszącego tytuł Leśne Wrota Wiedzy.
News  Partnerem tego projektu jest Nadleśnictwo w Prudniku, które wspiera uczniów, rodziców i nauczycieli  zarówno pod względem merytorycznym jak i finansowym.  Założeniem projektu było zdobycie dodatkowej wiedzy na temat znaczenia lasu w życiu człowieka przez uczniów poprzez realizację określonych zadań. Realizacja projektu pozwoliła na poznanie roli lasu oraz gatunków roślin i zwierząt żyjących w okolicznych lasach, szczególnie tych chronionych. Projekt jest o tyle niezwykły, że biorą w nim udział nie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-10-30

Sprawozdanie z realizacji Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Dnia 7 października 2011r. w godzinach 11:30 - 13:00 w ramach Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł? odbył się marszobieg z pokonywaniem toru przeszkód: ?Szlakiem Złotego Potoku?.
            Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Moszczance. Kampania zakładała promocję zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie zagrożeniom, rozwijanie zainteresowań sportem i zachęcanie do aktywnego wypoczynku.              Wychowawcy przeprowadzili w swoich klasach z uczniami pogadanki na temat uzależnień i zdrowego stylu życia. Następnie  uczniowie klas starszych rozpoczęli marszobieg po Moszczance (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-10-30
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  73  , (...)  145  , (...)  193  , (...)  282  ,   283   ,  284  , (...)  286  ,  287   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4480591