Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  73  , (...)  145  , (...)  193  , (...)  281  ,   282   ,  283  , (...)  286  ,  287   | następna strona »

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

5 stycznia 2012 r. Michał Górski zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego na etapie miejsko- gminnym

Realizacja planu pracy w grudniu ?Tajemnice Bożego Narodzenia?

?Tajemnice Bożego Narodzenia?
News W miesiącu grudniu zostały zrealizowane następujące zadania: •    Strojenie choinki na korytarzu górnym                        /klasy I, II, III/         •    Strojenie choinki na korytarzu dolnym                        /przedszkole, świetlica/ •    Strojenie górnego (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-01-08

Podziękowanie dla sponsorów

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wspólnota uczniowska oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Moszczance pragnie wyrazić gorące i serdeczne podziękowania za pomoc, życzliwość zrozumienie i ofiarność WSZYSTKIM SPONSOROM AKCJI MIKOŁAJKOWEJ

Realizacja planu pracy w listopadzie ?Troska o życie i zdrowie zwierząt domowych?

Uczniowie naszej szkoły to dzieci mieszkające głównie na terenie wsi Moszczanka i Pokrzywna.
News  W każdym gospodarstwie domowym wśród ludzi żyją zwierzęta. Są to najczęściej psy i koty, ale wiele dzieci opiekuje się również chomikami, świnkami morskimi, szynszylami, królikami miniaturkami, żółwiami i papużkami. W szkole mamy uczniów, których pasją są nawet zwierzęta egzotyczne. Dzieci kochają zwierzęta i  chcą być dla nich dobrymi opiekunami, ale częste są jednak przypadki niewłaściwego traktowania naszych czworonogów. Wynikać to może z niewiedzy, niefrasobliwości, czasem nawet  z okrutnej bezmyślności (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-01-03

Uczniowie ze szkoły w Moszczance studentami Politechniki Opolskiej

Od rozpoczęcia roku szkolnego minęło już ponad dwa miesiące, tymczasem dla dwóch uczniów Zespołu Szkolno ? Przedszkolnego w Moszczance: Pawła Kossowskiego-Skop z kl. V oraz Michała Górskiego z kl. VI rozpoczął się również rok akademicki w ramach Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Mają oni zaszczyt być w gronie 200 studentów, przyjętych w tym roku na DPO.
News Zapisując dzieci na zajęcia kierowaliśmy się słowami C. Freineta, które mówią, że ''Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi''. Dnia 05.11.2011r  wzięli oni udział w wykładzie inauguracyjnym pt: ''Fabryka dźwięków'', prowadzonym przez pracownika naukowego Politechniki Opolskiej. Uczestnictwo w tym projekcie jest dla dzieci nie tylko wspaniałą zabawą, ale pozwoli również spojrzeć im na naukę z zupełnie innej strony. W wielu kręgach istnieje (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-12-17

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012.

Szkolni sportowcy z naszej szkoły odnoszą spektakularne sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych
News 13.12.2011r. w Prudniku odbyły się miejsko – gminne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców. - II miejsce zdobyły dziewczęta w składzie: Edyta Dacenko, Nikola Masztalerz, Nikola Zimoch, Martyna Konieczna, Paulina Adamska, Klaudia Frukacz, Agnieszka Zagawa, Aleksandra Tabaka, Marlena Karcz. - II miejsce zdobyli również chłopcy w składzie: Karol Mazepa, Iwo Rogowski, Dominik Kraus, Mateusz Sękarski, Dawid Lempart, Mateusz Prochera, Rafał Kowalski, Mateusz Partyczny, Mateusz Łaszczak.   12.10.2011r. w Lasocicach odbyły się wojewódzkie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-12-13

A w Moszczance jak zwykle Mikołaj niezwykły

Kiedy zakończyły się zajęcia artystyczne pani dyrektor Marzena Kędra odczytała list od Mikołaja, w którym ten zapraszał wszystkich do ?Rybaczówki?.
News W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Moszczance,  jak co roku  odbyły się „Mikołajki”. Tym razem nie była to noc z Mikołajem w szkole, ale równie ciekawa zabawa zorganizowana przez rodziców  i nauczycieli. Impreza rozpoczęła się w piątkowe popołudnie 2 grudnia zajęciami artystycznymi w różnych grupach wiekowych. Klasy najmłodsze tj.I-III pod opieką rodziców i nauczycieli wykonywały  dekoracje i ozdoby choinkowe, a następnie ubierały piękny świerk stojący w holu szkoły. Uczniowie klasy IV malowali, przygotowane (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-12-12
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  73  , (...)  145  , (...)  193  , (...)  281  ,   282   ,  283  , (...)  286  ,  287   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4480571