Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  71  , (...)  140  , (...)  187  , (...)  274  ,   275   ,  276  ,  277  ,  278   | następna strona »

Sprawozdanie z realizacji Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Dnia 7 października 2011r. w godzinach 11:30 - 13:00 w ramach Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł? odbył się marszobieg z pokonywaniem toru przeszkód: ?Szlakiem Złotego Potoku?.
            Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Moszczance. Kampania zakładała promocję zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie zagrożeniom, rozwijanie zainteresowań sportem i zachęcanie do aktywnego wypoczynku.              Wychowawcy przeprowadzili w swoich klasach z uczniami pogadanki na temat uzależnień i zdrowego stylu życia. Następnie  uczniowie klas starszych rozpoczęli marszobieg po Moszczance (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-10-30

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2011 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd Szkolny wraz z opiekunem przygotował humorystyczne przedstawienie obrazujące ciężką i czasami niewdzięczną pracę nauczycieli.
News Niespodzianką dla wszystkich było „szkolne echo”- rymowane wierszyki o pracownikach naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości wręczono kartki z życzeniami przygotowanymi na zajęciach koła plastycznego. Całość uświetniły piosenki w wykonaniu wszystkich dzieci.   „SZKOLNE ECHO” Pani Dyrektor to szeryf w spódnicy.  Znają ją wszyscy w okolicy. Projekty pisze tak. Że może jej pozazdrościć cały świat!   Pani Bogusia Hawron jest jak laleczka. Co dzień inna sukieneczka.   Pani Bożenka (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-10-14

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie Dnia 6IX września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
News Niezwykłe instalacje i eksponaty naukowe fascynowały nas i bawiły kilka godzin, a i tak czuliśmy duży niedosyt. Poznaliśmy wynalazki, które zmieniły świat, dotarliśmy do korzeni cywilizacji. Doświadczaliśmy, jak działają nasze ciała, badaliśmy ich sprawność, odkrywaliśmy tajemnice zmysłów. Przeprowadzaliśmy doświadczenia chemiczne i fizyczne. Dużo emocji wywołał spektakl w Teatrze Robotycznym, gdzie śledziliśmy losy zakochanego robota. Pobyt w tym nowoczesnym centrum naukowym pozostawił niezapomniane wrażenia. E. Bury (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-10-05

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ANIMATORÓW PEDAGOGIKI C. FREINETA W MOSZCZANCE

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ANIMATORÓW PEDAGOGIKI C. FREINETA W MOSZCZANCE 30. 09 ? 2.10. 2011 Polskie Stowarzyszenie Animatorów Pedagogiki C. Freineta Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji na temat ?Moim laboratorium jest dziecko?, czyli o tym jak można zmieniać szkołę
News 30 września – 2 października 2011 r. Miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance Ośrodek wypoczynkowy Mieszko w Pokrzywnej Program konferencji Dzień pierwszy 30 września 2011(piątek) 12.00 - 15.00 Rejestracja i zakwaterowanie uczestników Konferencji w ośrodku Mieszko w Pokrzywnej 15.00 – 16.00 Wędrówka po szkolnych zakamarkach 16.00 – 16.30 Działania edukacyjne podejmowane w Publicznej Szkole Podstawowej w Moszczance inspirowane pedagogiką C. Freineta - prezentacja Marzena Kędra 16.30 – 16 (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-09-30

Otwarta Szkoła. Sukces szkoły z Moszczanki

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance zdobył pierwsze miejsce w konkursie \\\"Otwarta Szkoła\\\" organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
News Szkoła w Moszczance koło Prudnika została nagrodzona za współpracę rodziców i nauczycieli i za umiejętne włączanie rodziców do pracy edukacyjnej. Nagrodę - dwa laptopy, które przydadzą się dla szkolnych warsztatów filmowych, delegacja szkoły odebrała w poniedziałek w siedzibie ministerstwa w Warszawie. - To dla nas podwójny sukces, bo w tym obszarze konkursu konkurencja była największa - mówi dyrektor szkoły Marzena Kędra. W sumie do rywalizacji w konkursie "Otwarta Szkoła" w tym roku stanęło 150 szkół (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-09-20

W bierkowickim skansenie

Dnia 20 IX dzieci z klas młodszych miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach warsztatowych pod hasłem "Od ziarenka do bochenka".
Uczniowie poznali kolejne etapy powstawania pysznego chleba, uczyli się nazw dawno zapomnianych przedmiotów związanych z jego wypiekiem, sami przygotowali bułki i rogale z ciasta drożdżowego. Dzieci spacerowały po muzeum zwiedzając zabytkowe chaty, młyn, wiatraki, kościół i kuźnię. Elżbieta Bury
Czytaj całą aktualność +
Data: 2011-09-20

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/ 2012

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/ 2012 1.09.2011r. uroczyście powitano wszystkich uczniów i nauczycieli. Nowi uczniowie zostali pasowani na pierwszoklasistów. Wszystkim życzymy sukcesów i owocnej pracy ! Małgorzata Zaworska
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  71  , (...)  140  , (...)  187  , (...)  274  ,   275   ,  276  ,  277  ,  278   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4054474