« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  51  , (...)  100  , (...)  133  , (...)  192  ,   193   ,  194  , (...)  197  ,  198   | następna strona »

Nasi tenisiści stołowi

05 stycznia 2012r. w Rudziczce odbyły się gminne indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.
News Naszą szkołę reprezentowali: Roksana Adamska, Edyta Dacenko, Karol Mazepa, Mateusz Sękarski, Iwo Rogowski. I miejsce  wśród dziewcząt zdobyła – Roksana Adamska,  III miejsce – Edyta Dacenko, tym samym dziewczyny awansują  do etapu powiatowego. Chłopcy również zajęli czołowe miejsca. I  miejsce  zdobył – Mateusz Sękarski, II miejsce – Karol Mazepa .   Gratulacje!                                                                                                      (...)
Data: 2012-01-09

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

5 stycznia 2012 r. Michał Górski zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego na etapie miejsko- gminnym

Realizacja planu pracy w grudniu ?Tajemnice Bożego Narodzenia?

?Tajemnice Bożego Narodzenia?
News W miesiącu grudniu zostały zrealizowane następujące zadania: •    Strojenie choinki na korytarzu górnym                        /klasy I, II, III/         •    Strojenie choinki na korytarzu dolnym                        /przedszkole, świetlica/ •    Strojenie górnego (...)
Data: 2012-01-08

Podziękowanie dla sponsorów

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wspólnota uczniowska oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Moszczance pragnie wyrazić gorące i serdeczne podziękowania za pomoc, życzliwość zrozumienie i ofiarność WSZYSTKIM SPONSOROM AKCJI MIKOŁAJKOWEJ

Realizacja planu pracy w listopadzie ?Troska o życie i zdrowie zwierząt domowych?

Uczniowie naszej szkoły to dzieci mieszkające głównie na terenie wsi Moszczanka i Pokrzywna.
News  W każdym gospodarstwie domowym wśród ludzi żyją zwierzęta. Są to najczęściej psy i koty, ale wiele dzieci opiekuje się również chomikami, świnkami morskimi, szynszylami, królikami miniaturkami, żółwiami i papużkami. W szkole mamy uczniów, których pasją są nawet zwierzęta egzotyczne. Dzieci kochają zwierzęta i  chcą być dla nich dobrymi opiekunami, ale częste są jednak przypadki niewłaściwego traktowania naszych czworonogów. Wynikać to może z niewiedzy, niefrasobliwości, czasem nawet  z okrutnej bezmyślności (...)
Data: 2012-01-03

Uczniowie ze szkoły w Moszczance studentami Politechniki Opolskiej

Od rozpoczęcia roku szkolnego minęło już ponad dwa miesiące, tymczasem dla dwóch uczniów Zespołu Szkolno ? Przedszkolnego w Moszczance: Pawła Kossowskiego-Skop z kl. V oraz Michała Górskiego z kl. VI rozpoczął się również rok akademicki w ramach Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Mają oni zaszczyt być w gronie 200 studentów, przyjętych w tym roku na DPO.
News Zapisując dzieci na zajęcia kierowaliśmy się słowami C. Freineta, które mówią, że ''Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi''. Dnia 05.11.2011r  wzięli oni udział w wykładzie inauguracyjnym pt: ''Fabryka dźwięków'', prowadzonym przez pracownika naukowego Politechniki Opolskiej. Uczestnictwo w tym projekcie jest dla dzieci nie tylko wspaniałą zabawą, ale pozwoli również spojrzeć im na naukę z zupełnie innej strony. W wielu kręgach istnieje (...)
Data: 2011-12-17

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012.

Szkolni sportowcy z naszej szkoły odnoszą spektakularne sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych
News 13.12.2011r. w Prudniku odbyły się miejsko – gminne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców. - II miejsce zdobyły dziewczęta w składzie: Edyta Dacenko, Nikola Masztalerz, Nikola Zimoch, Martyna Konieczna, Paulina Adamska, Klaudia Frukacz, Agnieszka Zagawa, Aleksandra Tabaka, Marlena Karcz. - II miejsce zdobyli również chłopcy w składzie: Karol Mazepa, Iwo Rogowski, Dominik Kraus, Mateusz Sękarski, Dawid Lempart, Mateusz Prochera, Rafał Kowalski, Mateusz Partyczny, Mateusz Łaszczak.   12.10.2011r. w Lasocicach odbyły się wojewódzkie (...)
Data: 2011-12-13

Licznik odwiedzin: 2099059