Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  70  , (...)  138  , (...)  184  , (...)  273  ,  274   | następna strona »

Odwiedziny strażnika leśnego Publicznym Przedszkolu w Łące Prudnickiej grupa „Biedronki”

News Dnie 27 października odwiedził nas pan Artur Fijałkowski, który jest strażnikiem leśnym. Spotkanie z naszymi przedszkolakami rozpoczął od rozdania dzieciom puzzli do ułożenia z wizerunkiem leśnych zwierząt. Pan Artur zwracał szczególną uwagę na dbanie o porządek , na zachowanie ciszy i spokoju podczas wizyt w lesie. Dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu. Katarzyna Babiak https://www.facebook.com/photo/?fbid=2290742694434961&set=pcb.2290742884434942   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-29

Spotkanie z przedstawicielami policji w przedszkolu w Łące Prudnickiej

27 września 2022r. w naszym przedszkolu w Łące Prudnickiej odbyło się spotkanie z policjantką i policjantem z Komisariatu Policji w Prudniku.
News Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pani policjant, w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjanci poinformowali i zademonstrowali dzieciom  również, w  jaki sposób należy (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-29

Nietypowe Andrzejki

News W tym roku szkolnym klasa VII postanowiła spędzić Andrzejki w sposób nieco inny niż w ubiegłych latach. Pomysł nocowania w szkole przewijał się często w rozmowach uczniów, więc młodzież wspólnie z wychowawczynią uznała, że spotkanie andrzejkowe będzie dobrą okazją, żeby go urzeczywistnić.  Biwakowanie odbyło się w nocy z 25 na 26 listopada. Po sprawnym przygotowaniu klasy do nocowania uczniowie postanowili powspominać wspólnie spędzone trzy lata. W galerii klasowej znajduje się już około 400 zdjęć, dzięki którym młodzież (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-28

Z CYKLU – PIĄTKI DLA PATRONKI

News Uczniowie klasy 3 podczas zajęć edukacji polonistycznej samodzielnie tworzyli, a następnie prezentowali swobodne teksty, które były inspirowane tematyką zwierząt. Uczniowie przygotowali również dodatkowe zadania  dla kolegów  i  koleżanek – były to rebusy oraz krzyżówki. Nasza Patronka byłaby dumna z moich trzecioklasistów, ponieważ zaprezentowali ciekawe i  obszerne teksty, które odzwierciedlały ich przeżycia, pasje i marzenia. Małgorzata Zaworska https://www.facebook.com/zsp.moszczanka   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-28

Dzień Pluszowego Misia

News Dzień Pluszowego Misia należy do jednych z najradośniejszych imprez przedszkolnych. To dzień tańców, piosenek, konkursów, radości i uśmiechów. Wszystko za sprawą pluszowej zabawki, którą niekoniecznie był miś. Ważna była obecność ukochanego pluszaka, do którego można się przytulić, gdy jest smutno i źle. Dzieci poznały historię pluszowego misia, smakowały miód, brały udział w misiowych zawodach i częstowały się misiowymi słodyczami. Edyta Worożańska (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-27

Z CYKLU „PIĄTKI DLA PATRONKI” UCZNIOWIE KLASY V PRZYGOTOWALI MODELE 3D WYBRANYCH PRZEZ SIEBIE KOMÓREK

News Komórka jest obiektem trójwymiarowym, nie jest płaska. Aby ułatwić sobie o niej naukę, zrozumieć i zapamiętać jej budowę, uczniowie klasy V w ramach projektu edukacyjnego wykonali przepiękne modele. Były wśród nich komórki zwierzęce, roślinne oraz bakteryjne. Anna Król https://www.facebook.com/photo/?fbid=2289097937932770&set=pcb.2289098107932753 (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-27

ZOSIA LACH – PASJONATKĄ ORTOGRAFII I INTERPUNKCJI

News               ,,(...) polszczyzna jest zobowiązaniem, a dla niektórych pasją.” (Czesław Miłosz) Dzisiaj nasza utalentowana polonistycznie piątoklasistka napisała dyktando ortograficzne i zdobyła                                                                  W Y R Ó Ż N I E N I E                       (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2022-11-23
« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  70  , (...)  138  , (...)  184  , (...)  273  ,  274   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 3859904