« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  70  , (...)  138  , (...)  184  , (...)  273  ,  274   | następna strona »

Odwiedziny strażnika leśnego Publicznym Przedszkolu w Łące Prudnickiej grupa „Biedronki”

News Dnie 27 października odwiedził nas pan Artur Fijałkowski, który jest strażnikiem leśnym. Spotkanie z naszymi przedszkolakami rozpoczął od rozdania dzieciom puzzli do ułożenia z wizerunkiem leśnych zwierząt. Pan Artur zwracał szczególną uwagę na dbanie o porządek , na zachowanie ciszy i spokoju podczas wizyt w lesie. Dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu. Katarzyna Babiak https://www.facebook.com/photo/?fbid=2290742694434961&set=pcb.2290742884434942   (...)
Data: 2022-11-29

Spotkanie z przedstawicielami policji w przedszkolu w Łące Prudnickiej

27 września 2022r. w naszym przedszkolu w Łące Prudnickiej odbyło się spotkanie z policjantką i policjantem z Komisariatu Policji w Prudniku.
News Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pani policjant, w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjanci poinformowali i zademonstrowali dzieciom  również, w  jaki sposób należy (...)
Data: 2022-11-29

Nietypowe Andrzejki

News W tym roku szkolnym klasa VII postanowiła spędzić Andrzejki w sposób nieco inny niż w ubiegłych latach. Pomysł nocowania w szkole przewijał się często w rozmowach uczniów, więc młodzież wspólnie z wychowawczynią uznała, że spotkanie andrzejkowe będzie dobrą okazją, żeby go urzeczywistnić.  Biwakowanie odbyło się w nocy z 25 na 26 listopada. Po sprawnym przygotowaniu klasy do nocowania uczniowie postanowili powspominać wspólnie spędzone trzy lata. W galerii klasowej znajduje się już około 400 zdjęć, dzięki którym młodzież (...)