Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Bal Super Bohaterów w przedszkolu „Pod Kasztanem”

„Super bohater…. .nie lata nie nosi peleryny, nie strzela nie ma super siły, nie posiada rożnych mocy ale mimo to nie są obce mu losy obcych ludzi. Niby zwykły człowiek, lecz o niezwykłych cechach, pomaga, gdy przychodzi potrzeba ……. ”

Karnawał to wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w różne postaci. W tym roku 9 lutego nasze starszaki wcieliły się w „Super bohaterów”.

Przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się policjantów, lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i oczywiście strażaków. Wesoło i głośno było w naszym przedszkolu, wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, niewątpliwie dodatkowej atrakcji dodała kręcona wata, malowane tatuaże i popcorn przygotowane we współpracy z Panią Joanną Szczygieł z Domu Kultury. Na koniec balu dzieci zostały obdarowane różnymi postaciami z modelowanych balonów. Bal dostarczył wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Maria Smętek

Foto

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2352163164959580&set=pcb.2352163238292906

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4190409