Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Bal karnawałowy z babcią i dziadkiem!

Dnia 23 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbyła się radosna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka połączona z balem karnawałowym.

Uczniowie klas I – III pod kierunkiem wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowali się do występów, aby jak najlepiej zaprezentować się najbliższym.

 Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie oraz babcie naszych uczniów.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przepięknie wyrecytowane wiersze, wesoło zaśpiewane piosenki oraz radosne ruchy taneczne to jednak nie wszystko, co czekało na babcie i dziadków. Swoim najbliższym dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane kalendarze. Następnie przyszedł czas na odpoczynek przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. W tym czasie dzieci poprzebrały się w stroje karnawałowe i wzięły udział w zabawie, którą poprowadziła animatorka czasu wolnego. Po głośnej i radosnej zabawie wszyscy oddali się tanecznym pląsom.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Krystyna Wesołowska

Foto

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2340335806142316&set=pcb.2340336309475599

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4054532