MARZENA KĘDRA NAUCZYCIELEM ROKU 2012

15 października 2012 r. po raz jedenasty tygodnik ?Głos nauczycielski? wraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej wręczył prestiżowy tytuł Nauczyciela Roku. Tym razem wyróżniona została pani dyrektor Marzena Kędra.

Uznanie konkursowego jury zyskała za „humanizowanie edukacji". Jest gorącą zwolenniczką nowatorskiego podejścia do szkoły i dziecka reprezentowanej przez Janusza Korczaka i francuskiego pedagoga  Celestyna Freineta  oraz autorką wielu innowacyjnych programów edukacyjnych („Przyjazna szkoła", „Nowoczesna edukacja - szkoła w działaniu", „Smakowanie świata") nagradzanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, z powodzeniem realizowanych w szkołach w Prudniku i w Moszczance.

Ku radości zebranych, laureaci poprzednich edycji konkursu zaśpiewali dla tegorocznej zwyciężczyni piosenkę hip-hopową własnego autorstwa, a także przyodziali ją w anielskie skrzydła i aureolę.

Więcej na:  http://www.glos.pl/node/7755

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Moszczance został tym samym laureatem znaku jakości „Szkoła na medal”. Szkoła otrzymała również wiele cennych nagród rzeczowych, między innymi najnowocześniejszą cyfrową pracownię językową wraz z oprogramowaniem

Polecamy: