« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  57  , (...)  113  , (...)  150  , (...)  222  ,  223   | następna strona »

„Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych” ks. Jan Twardowski

Z ogromnym żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informacje, że nasz Ksiądz Proboszcz, dzisiaj w nocy odszedł do domu Pana.
News Całe życie Księdza Józefa poświęcone było ofiarnej pracy duszpasterza, pedagoga, wychowawcy i katechety. Był wspaniałym i pełnym pasji człowiekiem. Szczególnie zaangażowanym w życie parafii i parafian. Wielki Przyjaciel szkoły, zawsze blisko dzieci, otoczony ich miłością kształcił duchowo kolejne pokolenia naszych uczniów. Prywatnie bardzo życzliwy, zawsze pomocny i przyjacielski. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej, Ksiądz Proboszcz wyraził nadzieję, że może w tym dziwnym 2020 roku spotkamy się chociaż przy szkolnym, wigilijnym stole… (...)
Data: 2020-11-22

Zmiana dyżurów biblioteki podczas trwania zdalnego nauczania

News

Jak już wiecie podczas ZN macie możliwość wypożyczania super książek do czytania na deszczowe listopadowe wieczory. Także lektury czekają, potrzebne Wam do nauki.

Zapraszam w te same dni, ale będę dostępna dla Was dłużej tj.

Poniedziałki godz.15:00-17:00

Środy godz.13:30-16:30