Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  70  ,   71   ,  72  , (...)  143  , (...)  190  , (...)  282  ,  283   | następna strona »

DZIELIMY SIĘ RADOŚCIĄ …

News Nasza szkoła otrzymała certyfikat - Dobrze zaprojektowana Szkoła 2020 - za podejmowanie ambitnych wyzwań edukacyjnych umożliwiających uczniom odkrywanie pasji i twórcze doskonalenie kompetencji XXI wieku. Alicja Niedbalska   Zapraszam na film, podsumowujący projekt pt. "NOWY CYRK - nowe spojrzenie na sztukę", ZSP Moszczanka; Alicja Niedbalska, autorka projektu;  https://youtu.be/3t7vyJGBhxM   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-05-15

Ogłoszenie Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Moszczance

W związku możliwością zaopiekowania dzieci w przedszkolu w Moszczance i Łące Prudnickiej zostały opracowane, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, wewnętrzne procedury i dokumenty, z którymi powinien zapoznać się każdy rodzic, który potrzebuje zapewnienia opieki w placówce. Otwieramy przedszkola – informacja MEN   Wytyczne GIS - żłobki i przedszkola (pierwsza aktualizacja)   Procedura organizacji opieki w przedszkolu   Szczegółowa procedura dotycząca zasad postępowania w przypadku (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-05-15

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nauczanie prowadzone w formie zdalnej zostaje wydłużone do dnia 24 maja. Jednocześnie podano, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach 16 – 18 czerwca. Działając w tym trudnym dla nas czasie, nasza szkoła prowadzi kształcenie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Na bieżąco koordynujemy współpracę nauczycieli z uczniami oraz rodzicami. W trakcie nauczania zdalnego uwzględniamy potrzeby edukacyjne i możliwości psychofizyczne uczniów, w tym także tych objętych (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-04-24

WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM W MOSZCZANCE NA ROK 2020/20021

Wszystkie wnioski o przyjęcie do przedszkoli w Moszczance i Łące Prudnickiej, zostały pozytywnie rozpatrzone. Do przedszkola w Moszczance zostało przyjętych 9 dzieci, do przedszkola w Łące Prudnickiej 10 dzieci.

 
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-04-24

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  70  ,   71   ,  72  , (...)  143  , (...)  190  , (...)  282  ,  283   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4190229