« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  70  , (...)  138  , (...)  184  , (...)  265  ,   266   ,  267  , (...)  273  ,  274   | następna strona »

Szachowe sukcesy naszych uczniów

News
06.03.2012r. w Prudniku odbyły się gminne zawody szachowe. Naszą szkołę reprezentowali : Paweł Kosowski, Igor Pawka i Michał Górski zdobywając III miejsce

Gratulacje!

Data: 2012-03-26

SZKOLNY KONKURS ?MAM TALENT?

28 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję pokazać swoje niezwykłe talenty i zdolności.
News Podczas konkursu „Mam Talent” uczniowie prezentowali się w tańcu, piosence, grze na różnych instrumentach muzycznych, recytacji wiersza, a nawet w pracach plastycznych. Jury po burzliwej naradzie przyznała następujące miejsca: I miejsce – Miłosz  Trzaska  za recytację wiersza „Stefek Burczymucha” , II miejsce – Wiktoria Pytel za niezwykły talent plastyczny, III miejsce- Benedykt Pustelniak  za  wspaniale wykonany utwór na skrzypcach. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i upominek. Samorząd (...)
Data: 2012-03-24

Wybory na Patrona Szkoły

Protokół z wewnątrzszkolnych wyborów uczniów kandydata na Patrona Szkoły
Liczba głosujących uczniów – 80 Uzyskane wyniki: Halina Semenowicz – 37 głosów Adam Małysz – 25 głosów Jan Paweł II – 18 głosów   Największą liczbę głosów wśród uczniów uzyskała:  Halina Semenowicz   Koordynator projektu  wyboru Patrona Szkoły   Grażyna Wawrzyniak     (...)
Data: 2012-03-22

Dyrektor i nauczyciele zapraszają do szkoły

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Moszczance ogłasza rozpoczęcie naboru do przedszkola i szkoły na rok szkolny 2012/2013.
Już od poniedziałku 5 marca 2012r.  w godz. 8.00- 16.00 - w sekretariacie szkoły można pobrać KARTĘ ZGŁOSZENIA. O przyjęciu dziecka  do szkoły lub przedszkola decydować będzie kolejność ZGŁOSZEŃ. Serdecznie zapraszamy.
Data: 2012-03-13

Informacja dotycząca przebiegu projektu ?Zmiana Imienia Szkoły?

Zgodnie z procedurą projektu ?Zmiana Imienia Szkoły? w wyniku dotychczasowych głosowań wybrano następujące kandydatury:
Uczniowie: Kl. 1 – Jan Paweł II Kl. 2 – Jan Paweł II Kl. 3 – Adam Małysz Kl. 4 – Halina Semenowicz Kl. 5 – Halina Semenowicz Kl. 6 – Halina Semenowicz Pracownicy administracji i obsługi – Wojsk Ochrony Pogranicza Zespół wychowawczy – Halina Semenowicz Rada Rodziców - Halina Semenowicz Zespół edukacji wczesnoszkolnej – Halina Semenowicz Zespół zadaniowy – Janusz Korczak Wybrane kandydatury będą brane pod uwagę w kolejnych etapach (...)
Data: 2012-03-13

Nasz uczeń -Michał Górski, laureatem X Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego!

Michał Górski, uczeń klasy VI odniósł ogromny sukces podczas tegorocznego konkursu przyrodniczego na etapie wojewódzkim zdobywając tytuł laureata w/w konkursu.
          Michał to przede wszystkim miłośnik i znawca przyrody, ale odnosi sukcesy również w innych dziedzinach wiedzy. Jego pasją są  gady, choć od niedawna również owady i ptaki. Uczniowie szkoły  w Moszczance doskonale znają niezwykłe  hodowle Michała, a są wśród nich: pająki, żółwie, jaszczurki, owady, skorpiony, rośliny owadożerne i wiele kolekcji. Chłopiec chętnie opowiada o swojej pasji organizując lekcje dla kolegów. Jest również pomysłodawcą przedsięwzięcia, (...)
Data: 2012-03-11

Realizacja planu pracy w miesiącu lutym- zadania ?Szkolny Pitagoras nad Złotym Potokiem?

W trakcie całego roku szkolnego dbamy o rozwój naszych uczniów i dostosowujemy wymagania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Miesiąc luty poświęcony został pogłębianiu uzdolnień matematycznych wśród uczniów, poszerzaniu ich zainteresowania tym przedmiotem oraz wzbudzeniu motywacji do poznawania tajników ?królowej nauk?.
News Każda klasa miała przydzielone zadanie do wykonania. Dzięki wzajemnej współpracy między uczniami klasa I wykonała klasowy dywan liczb, który będzie im teraz służył do rozwiązywania zadań tekstowych i ułatwi skomplikowane dotąd obliczenia. Jak trudno jest dziecku zapamiętać że dodawanie jest przemienne, że świat liczb jest ogromny, mogli się o tym przekonać uczniowie klasy II, gdy budowali własne piramidy liczb. Teraz mogą dostrzec, jak wiele działań można wykonać ograniczając się tylko do zbioru liczb naturalnych. Plakaty, na których przedstawili (...)
Data: 2012-03-11