Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  71  , (...)  138  ,   139   ,  140  , (...)  187  , (...)  277  ,  278   | następna strona »

Świąteczne warsztaty z rodzicami [Łąka Prudnicka]

14 grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu poczuliśmy magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
News     W tym dniu zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci. Sala starszaków zamieniła się w pracownię plastyczną w której działy się „magiczne” rzeczy. Wybór materiałów był ogromny od kolorowych kartek, styropianowych bombek, choinek, gwiazdeczek do różnorodnych cekinów, wstążeczek, kolorowych brokatów i innych materiałów plastycznych i naturalnych, jak chociażby przycięte plastry z drzewa brzozy. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-12-15

IX Konkurs Piosenki Polskiej w Prudnickim Ośrodku Kultury [Łąka Prudnicka]

Zespół wokalny „Kasztanki“ z naszego przedszkola, w składzie: Dominika Ryszka, Bartosz Bernacki, Kalina Dyda i Emilia Piasecka, piosenką pt. „Pluszowy Miś“ wyśpiewał I miejsce.
News

    Z dumą i radością wróciły do przedszkola z nagrodami: dyplom i statuetką Złotej Nutki. Przywitani zostali przez panie i przedszkolaków gromkimi okrzykami i oklaskami. Rada Rodziców ufundowała dla każdego członka zespołu pamiątkowe książeczki. Ciepłe słowa i gratulacje otrzymali też od pani Dyrektor.

Ewa Pelczar
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-12-14

Zapraszamy na kiermasz Bożonarodzeniowy [Łąka Prudnicka]

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego przedszkola, na kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez naszych niezawodnych rodziców.
News     Słodkie ciasteczka, pierniczki oraz  piękne ozdoby i kartki świąteczne wykonali nasi rodzice. Dziękujemy za zaangażowanie i miłą współpracę. Wszystkim życzymy zdrowych, rodzinnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2018 roku.

Marzena Michalik
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-12-14

PIŁKARSKIE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!!

W dniach 7-10 grudnia 2017 r. drużyna UKS Orlik Prudnik rocznik 2009 prowadzona przez trenera Pana Ireneusza Licznara, zajęła wysokie III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Nożnej „Futbol na Tak” w Głuchołazach pod balonem.
News     W tej drużynie grają uczniowie z naszej szkoły Wiktor Hawron-Zborowski i Oskar Zieliński z klasy III oraz Igor Zieliński z klasy II. W turnieju brało udział 15 drużyn z całej Polski. Po zaciętej rywalizacji, kapitalnie rozegranych akcjach i dziesiątkach strzelonych goli zabrakło jedynie jednego punktu do wygrania turnieju. Uczniom z naszej szkoły oraz całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-12-11

NASZ „ZŁOTY” FRANEK

Z ogromną przyjemnością dowiedzieliśmy się, że nasz klasowy kolega Franek zdobył aż cztery złote medale na II Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Prudnika.
News

    W kategorii chłopców klas V był nie do pokonania, zwyciężył we wszystkich czterech konkurencjach (żabka, kraul, delfin, grzbiet)

Franiu, jesteśmy z Ciebie bardzo, bardzo dumni. Gratulujemy!!!!

Koleżanki i koledzy z klasy V

Wychowawca Małgorzata Tuz


Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-12-10

Wizyta leśników przedszkolu [ŁĄKA PRUDNICKA]

07.12. zaprosiliśmy do naszego przedszkola Komendanta Straży Leśnej - pana Artura Fiałkowskiego i leśnika pana Rafała Kaszę.
News Po przywitaniu gości, dzieci przystąpiły do postawionego im zadania przez pana Rafała Kaszę, było to grupowe układanie puzzli o zachowaniu bezpieczeństwa w lesie. Następnie pan Artur Fiałkowski ciekawie i bardzo obrazowo zapoznał dzieci z regulaminem dobrego i bezpiecznego zachowania się w lesie. Razem z dziećmi i paniami z przedszkola odgrywał różne scenki rodzajowe, podczas których dzieci dowiedziały się, jak należy się zachować, gdy spotkamy samotne zwierzątka opuszczone chwilowo przez swoją mamę, co grozi ludziom wywożącym swoje śmieci do lasu i co (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-12-10
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  71  , (...)  138  ,   139   ,  140  , (...)  187  , (...)  277  ,  278   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4054547