« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  70  , (...)  133  ,   134   ,  135  , (...)  138  , (...)  184  , (...)  273  ,  274   | następna strona »

Święta tuż tuż…

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi ubieranie choinki, ulubiona czynność wszystkich dzieci.
News     W klasie pierwszej odbyły się kolejne warsztaty artystyczne. Tym razem z  masy porcelanowej dzieci tworzyły przeróżne ozdoby choinkowe. Warsztaty przeprowadziła p. Czarnobrewy, a dla dzieci było to kolejne doświadczenie samodzielnego tworzenia ozdób, które na pewno pojawią się na pięknych, zielonych choinkach w ich domach. Małgorzata Zaworska ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-357.html (...)
Data: 2017-12-19

Świąteczne warsztaty z rodzicami [Łąka Prudnicka]

14 grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu poczuliśmy magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
News     W tym dniu zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci. Sala starszaków zamieniła się w pracownię plastyczną w której działy się „magiczne” rzeczy. Wybór materiałów był ogromny od kolorowych kartek, styropianowych bombek, choinek, gwiazdeczek do różnorodnych cekinów, wstążeczek, kolorowych brokatów i innych materiałów plastycznych i naturalnych, jak chociażby przycięte plastry z drzewa brzozy. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele (...)
Data: 2017-12-15

IX Konkurs Piosenki Polskiej w Prudnickim Ośrodku Kultury [Łąka Prudnicka]

Zespół wokalny „Kasztanki“ z naszego przedszkola, w składzie: Dominika Ryszka, Bartosz Bernacki, Kalina Dyda i Emilia Piasecka, piosenką pt. „Pluszowy Miś“ wyśpiewał I miejsce.
News

Z dumą i radością wróciły do przedszkola z nagrodami: dyplom i statuetką Złotej Nutki. Przywitani zostali przez panie i przedszkolaków gromkimi okrzykami i oklaskami. Rada Rodziców ufundowała dla każdego członka zespołu pamiątkowe książeczki. Ciepłe słowa i gratulacje otrzymali też od pani Dyrektor.

Ewa Pelczar
Data: 2017-12-14

Zapraszamy na kiermasz Bożonarodzeniowy [Łąka Prudnicka]

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego przedszkola, na kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez naszych niezawodnych rodziców.

Marzena Michalik
Data: 2017-12-14

PIŁKARSKIE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!!

W dniach 7-10 grudnia 2017 r. drużyna UKS Orlik Prudnik rocznik 2009 prowadzona przez trenera Pana Ireneusza Licznara, zajęła wysokie III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Nożnej „Futbol na Tak” w Głuchołazach pod balonem.
News     W tej drużynie grają uczniowie z naszej szkoły Wiktor Hawron-Zborowski i Oskar Zieliński z klasy III oraz Igor Zieliński z klasy II. W turnieju brało udział 15 drużyn z całej Polski. Po zaciętej rywalizacji, kapitalnie rozegranych akcjach i dziesiątkach strzelonych goli zabrakło jedynie jednego punktu do wygrania turnieju. Uczniom z naszej szkoły oraz całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! (...)
Data: 2017-12-11

NASZ „ZŁOTY” FRANEK

Z ogromną przyjemnością dowiedzieliśmy się, że nasz klasowy kolega Franek zdobył aż cztery złote medale na II Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Prudnika.
News

W kategorii chłopców klas V był nie do pokonania, zwyciężył we wszystkich czterech konkurencjach (żabka, kraul, delfin, grzbiet)

Franiu, jesteśmy z Ciebie bardzo, bardzo dumni. Gratulujemy!!!!

Koleżanki i koledzy z klasy V

Wychowawca Małgorzata Tuz

Data: 2017-12-10