Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  51  , (...)  100  , (...)  130  ,   131   ,  132  ,  133  , (...)  197  ,  198   | następna strona »

III MIEJSCE W KONKURSIE O ZASIĘGU KRAJOWYM

Dzisiaj w Studenckim Centrum Kultury w Opolu nastąpiło oficjalne zakończenie II edycji konkursu ?Jestem Polakiem i kocham swój kraj?, nad którym patronat honorowy sprawował poseł do Parlamentu Europejskiego dr hab. prof. Uniwersytetu Łódzkiego - Kazimierz Michał Ujazdowski.
News         Podczas uroczystej gali dowiedzieliśmy się od organizatorów i komisji, że na konkurs wpłynęło ponad 100 prac z całej Polski, w tym najwięcej propozycji ze szkół podstawowych.         Prezentacja multimedialna Jasia Worożańskiego pt. ,,Polacy na frontach II wojny światowej” zajęła III miejsce w kategorii szkół podstawowych. Nasz laureat odebrał nagrodę w postaci tabletu.         Jeszcze raz składamy Jasiowi wielkie gratulacje.         (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-16

?Pocztówka z Prudnika?

News

Pod takim hasłem odbył się zorganizowany przez Burmistrza Prudnika, Prudnicki Ośrodek Kultury i Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Prudniku – konkurs fotograficzny.

Gratulacje dla Kasi Osieckiej za zdobycie nagrody.

Anna Włodarczyk
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-15

PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

Tradycyjnie, jak co roku na początku czerwca w naszym przedszkolu odbył się ?Piknik rodzinny? z okazji dnia mamy, taty i dziecka. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Jolanta Brudniak. Serdecznie powitała rodziców i przedszkolaków, oraz złożyła im życzenia.
News         Przed rodzicami zaprezentowała się grupa maluchów. Dzieci przedstawiły bajkę „Czerwony kapturek” , a także krótki program artystyczny, w którym poprzez wiersze, tańce i piosenki dziękowały rodzicom za ich codzienny trud i wyrażały, jak ważnymi osobami w ich życiu są mama i tata.         Rodzice także z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie pikniku. Każda rodzina przyniosła przygotowaną przez siebie potrawę, stół „uginał się” (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-15

ŚWIĘTO SPORTU

3 czerwca, w pogodne przedpołudnie, w ramach kampanii ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł?, obchodziliśmy radośnie Święto Sportu. Kampania ?Zachowaj Trzeźwy Umysł? zakładała promocję zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie zagrożeniom, rozwijanie zainteresowań sportem i zachęcanie do aktywnego wypoczynku. W związku z tym wychowawcy przeprowadzili w swoich klasach z uczniami pogadanki na temat uzależnień i zmotywowali uczniów do wykonania zadań mających na celu promocję zdrowego stylu życia.
News         Święto Sportu rozpoczął, poprzedzony rozgrzewką poprowadzoną przez pierwszoklasistów, marszobieg ulicami Moszczanki. Wzięli w nim udział uczniowie, dzieci przedszkolne, nauczyciele oraz chętni rodzice. Na trasie było bezpiecznie, bo zadbali o to policjanci z Prudnika.         Tego dnia na boisku i w jego okolicach odbywały się liczne turnieje sportowe. Młodsze dzieci z przedszkola oraz z klas I-III startowały w wyścigach rzędów, walcząc o zdobycie jak największej ilości punktów, (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-12

Miłosz laureatem wojewódzkiego konkursu plastycznego

W marcu 2015r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu po raz drugi zorganizował konkurs plastyczny "W Trosce o Środowisko- przyroda widziana oczyma dziecka", który skierowany był do dzieci klas 1-3 szkół podstawowych województwa opolskiego.
News Konkurs miał na celu rozwijanie wśród najmłodszych wrażliwości ekologicznej, kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem, wyzwalanie pozytywnego stosunku do świata przyrody i dostrzeganie jego niezwykłych walorów. W konkursie wzięło udział prawie 160 uczniów z 60 szkół województwa opolskiego. Miłosz Sadło z klasy III znalazł się w gronie 13 laureatów - autorów najciekawszych prac. Uczeń wraz z dyrektorem szkoły i wychowawczynią uczestniczył 11 czerwca w VII Konferencji "W Trosce o Środowisko". Podczas uroczystości (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-11

Był sobie słoń, wielki jak słoń...

Ale były też przezabawne foki, głośne pawiany, egzotyczne ryby, płazy, gady i ... wiele, wiele innych niezwykłych zwierząt, które mogliśmy zobaczyć we wrocławskim zoo.
News

Wycieczka klasy III do Wrocławia odbyła się 2 czerwca. Pogoda nam dopisała, w ogrodzie zoologicznym tłumy...

Ale trudno się dziwić, było na co popatrzeć!

Klasa III z wychowawcą
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-11

Integracja TO PODstawa dobrego współdziałania w zespole klasowym.

Dzięki gościnności Państwa Kuffel klasa I mogła spędzić wieczór oraz noc w ośrodku wypoczynkowym ?MIESZKO?. Dzieci piekły kiełbaski, grały w piłkę nożną, był też czas na dyskotekę.
News

Wiele radości i moc wrażeń przyniósł nocleg w pokojach, dla niektórych to pierwszy nocleg poza domem. Rano, po pysznym śniadaniu przyszedł czas na wędrówkę. Każdy uczestnik pieszej wycieczki, po wykonaniu zadań zdobył Odznakę Małego Wędrowca.

Wspólne wycieczki, wyjścia, imprezy pozwalają lepiej się poznać, polubić, a TO PODstawa zgodnej współpracy w zespole klasowym.

Małgorzata Zaworska
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-11

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  51  , (...)  100  , (...)  130  ,   131   ,  132  ,  133  , (...)  197  ,  198   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2099062