Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

XIII Małe Konfrontacje Teatralne przyniosły Actusowi? d u ż o szczęścia

Grupa teatralna ,,Actus? w składzie: Hanna Stocka, Agnieszka Matuszak, Laura Malinowska, Sara Olejnik, Kinga Żurakowska, Oliwia Niesłuchowska, Iwona Krupa, Marta Włodarczyk, Lena Tabaka, Martyna Darowska, Maja Szkwarek, Zuzanna Dańko - zdobyła I Nagrodę w XIII Małych Konfrontacjach Teatralnych w Prudniku.

        O „Czarodziejską Lampę Alladyna 2016” w maju tego roku zabiegało aż sześć formacji teatralnych z naszej gminy. Piękna i wymarzona przez dzieci statuetka, w dowód uznania za autorski repertuar, interpretację i technikę wykonania, kreatywną scenografię oraz wyraz artystyczny widowiska, trafiła do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego za spektakl „Teatr jest cool” w reż. Małgorzaty Żuk.

        Jury konkursu, na czele z przewodniczącą panią Beatą Puzia z Centrum Kultury w Głuchołazach, dodatkowo uhonorowało tytułem „indywidualność sceniczna” dwie aktorki naszego zespołu: Martę Włodarczyk i Hanię Stocką.

        Tego dnia szczęściu i wspomnieniom chwil pełnym napięcia (w oczekiwaniu na werdykt Komisji Artystycznej) nie było końca.

Małgorzata Żuk

 

Foto

Foto

 

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-215.html

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4480554