Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Odlotowe piątki dla naszej Patronki - zapowiedź rocznego projektu edukacyjnego

Już we wstępie informacji zapowiadającej START rocznego przedsięwzięcia edukacyjnego w naszej szkole pod hasłem ,,Odlotowe piątki dla naszej Patronki” - pragniemy zaznaczyć, że tytułowe „piątki” wcale nie będą odnosiły się do wyścigu po najwyższe stopnie szkolne (zresztą zgodnie z przyswojoną we wrześniu przez naszych uczniów łacińską maksymą: Non scholae, sed vitae discimus), a do optymistycznie rozpoczynających weekendy wybranych dni piątkowych.

Oczywiste jest, że taką kolekcją : 5, 5, 6, 5, 5 ,6, 6, 6, 5, 6, 5, 5, 6, 5, 6, 6, 5,
nie zaimponujemy naszej Patronce!!

Bardziej Ją ucieszą: kreatywność naszych dzieci, odczuwanie przez nie samosprawczości, które uwolni poczucie pewności siebie oraz radość z tworzenia, odkrywania, poznawania.                                                     

Zatem śmiało projektujemy: jeden piątek w miesiącu (roku szkolnego 2022/2023) poświęcamy intensywnemu, ale jakże przyjaznemu dzieciom treningowi tworzenia, odczuwania, poznawania, doświadczania bez… oceniania.

Efekty odkrywczych i kreatywnych piątków zostaną zaprezentowane w maju 2023 r., w pięknych okolicznościach - podczas obchodów Święta Szkoły im. Haliny Semenowicz w Moszczance.

I niech piątkowy czas nam sprzyja, Droga nasza Patronko!

Małgorzata Żuk

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 3860027