SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

IX Konkurs Piosenki Polskiej w Prudnickim Ośrodku Kultury [Łąka Prudnicka]

Zespół wokalny „Kasztanki“ z naszego przedszkola, w składzie: Dominika Ryszka, Bartosz Bernacki, Kalina Dyda i Emilia Piasecka, piosenką pt. „Pluszowy Miś“ wyśpiewał I miejsce.
News

Z dumą i radością wróciły do przedszkola z nagrodami: dyplom i statuetką Złotej Nutki. Przywitani zostali przez panie i przedszkolaków gromkimi okrzykami i oklaskami. Rada Rodziców ufundowała dla każdego członka zespołu pamiątkowe książeczki. Ciepłe słowa i gratulacje otrzymali też od pani Dyrektor.

Ewa Pelczar
Data: 2017-12-14

Zapraszamy na kiermasz Bożonarodzeniowy [Łąka Prudnicka]

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego przedszkola, na kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez naszych niezawodnych rodziców.

Marzena Michalik
Data: 2017-12-14

PIŁKARSKIE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!!

W dniach 7-10 grudnia 2017 r. drużyna UKS Orlik Prudnik rocznik 2009 prowadzona przez trenera Pana Ireneusza Licznara, zajęła wysokie III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Nożnej „Futbol na Tak” w Głuchołazach pod balonem.
News     W tej drużynie grają uczniowie z naszej szkoły Wiktor Hawron-Zborowski i Oskar Zieliński z klasy III oraz Igor Zieliński z klasy II. W turnieju brało udział 15 drużyn z całej Polski. Po zaciętej rywalizacji, kapitalnie rozegranych akcjach i dziesiątkach strzelonych goli zabrakło jedynie jednego punktu do wygrania turnieju. Uczniom z naszej szkoły oraz całej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! (...)
Data: 2017-12-11

NASZ „ZŁOTY” FRANEK

Z ogromną przyjemnością dowiedzieliśmy się, że nasz klasowy kolega Franek zdobył aż cztery złote medale na II Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Prudnika.
News

W kategorii chłopców klas V był nie do pokonania, zwyciężył we wszystkich czterech konkurencjach (żabka, kraul, delfin, grzbiet)

Franiu, jesteśmy z Ciebie bardzo, bardzo dumni. Gratulujemy!!!!

Koleżanki i koledzy z klasy V

Wychowawca Małgorzata Tuz

Wizyta leśników przedszkolu [ŁĄKA PRUDNICKA]

07.12. zaprosiliśmy do naszego przedszkola Komendanta Straży Leśnej - pana Artura Fiałkowskiego i leśnika pana Rafała Kaszę.
News Po przywitaniu gości, dzieci przystąpiły do postawionego im zadania przez pana Rafała Kaszę, było to grupowe układanie puzzli o zachowaniu bezpieczeństwa w lesie. Następnie pan Artur Fiałkowski ciekawie i bardzo obrazowo zapoznał dzieci z regulaminem dobrego i bezpiecznego zachowania się w lesie. Razem z dziećmi i paniami z przedszkola odgrywał różne scenki rodzajowe, podczas których dzieci dowiedziały się, jak należy się zachować, gdy spotkamy samotne zwierzątka opuszczone chwilowo przez swoją mamę, co grozi ludziom wywożącym swoje śmieci do lasu i co (...)

DZIEŃ ZNACZKA ODBLASKOWEGO [Łąka Prudnicka]

06.12.2017 mieliśmy w przedszkolu gości z Prudnickiej Policji Drogowej.
News     Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające dla dzieci. Goście zadawali dzieciom pytania dotyczące bezpiecznego poruszania się po ulicach,  „ Co powinny posiadać osoby piesze, na rowerach, motorach, żeby bezpiecznie poruszać się po ulicach, szczególnie wieczorem?“. Dzieci  wykazały się dużą wiedzą, w zamian za to otrzymały w nagrodę pochwałę i znaczki odblaskowe. Ewa Pelczar   (...)

Witaj MIKOŁAJU [Łąka Prudnicka]

Pogoda nie dopisała, więc Mikołaj przyjechał do przedszkola bryczką.
News     Na powitanie wyszły Mu Śnieżynki i Mikołaj Junior. Reszta dzieci z radością przywitała Mikołaja w przedszkolu. Dzieci w prezencie przygotowały dla Mikołaja wesoły program artystyczny, w zamian za to Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Były też wspólne zdjęcia. No i niestety przyszedł czas rozstania, Mikołaj spieszył się do innych dzieci. Dzieci, z noskami przyklejonymi do szyb okiennych z żalem żegnały Mikołaja, ale zaprosiły Go już na następny rok. Ewa Pelczar ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka (...)
Galeria Galeria Galeria Galeria Do wolnosci FB
Szkoła na medal Galeria Skrzydla