Strona główna       |        Napisz do nas
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

BAL KARNAWAŁOWY Z BABCIĄ I DZIADKIEM

News         Dnia 20.01.2015r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, na który dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Na tą wspaniałą uroczystość przybyło ponad 120 gości.         Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku.         Po części artystycznej (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-29

TAK PRZYGOTOWYWAŁY SIĘ MALUCHY DO DNIA BABCI I DZIADKA…

News

        Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wykonywały serduszka z masy solnej, aby wręczyć je Babci i Dziadkowi z okazji ich święta. Maluchy włożyły w swoją pracę wiele wysiłku, by jak najlepiej wyrazić swoją miłość i wdzięczność za to czym na co dzień obdarzają ich dziadkowie.

Mariola Anioł

Judyta Licznar  
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-29

Z pomocą małym braciom…

Od października 2014r. przedszkolaki i uczniowie naszej placówki biorą udział w projekcie edukacyjnym „Nasi czworonożni przyjaciele”. Działania projektowe rozpoczął apel informacyjny, na którym dzieci zostały zapoznane z celami akcji dobroczynnej „Pomagamy zwierzętom w schroniskach”.
News Przez listopad i grudzień gromadziliśmy karmę, koce i inne rzeczy przydatne dla zwierząt w schronisku. Nasi uczniowie to ludzie bardzo wrażliwi na krzywdę zwierząt, o czym świadczy ilość zebranych darów. Przodowali najmłodsi z przedszkola i z klas I-III. Po feriach, na apelu, dzieci otrzymają specjalne podziękowania. Dary zostały przekazane Fundacji „Mali Bracia” w Opolu. W imieniu fundacji podziękowanie złożyła wiceprezes Katarzyna Szydłowska: „Chcemy serdecznie podziękować za wrażliwość na los bezdomnych zwierząt, za pomoc, zaangażowanie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-22

Klasa trzecia na „Herodach 2015”

News        Dnia 17 stycznia na XXX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Lewinie Brzeskim klasa III zaprezentowała Jasełka, przygotowane z myślą o szkolnej wigilii. Dzieci miały okazję grać na profesjonalnie przygotowanej scenie, poczuć atmosferę    kolędowania, zapoznać się z dorobkiem artystycznym „Herodów” i zobaczyć na archiwalnych zdjęciach swoich rodziców, a nawet dziadków.        Z dumą oznajmiamy, że nasza uczennica - Marta Piekarczyk (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-19

Moja Babcia jest niezwykła…

News        Dzień Babci i Dziadka wprawdzie dopiero przed nami, ale klasa trzecia miała okazję uczcić ich święto już 15 stycznia. Podczas uroczystości dzieci czytały własne teksty inspirowane rodzinnymi przeżyciami, uczuciami i wydarzeniami z udziałem ukochanych Babć i Dziadków. Do powstania prac posłużyła technika „dodawanych wersów”. Efekt, w postaci oryginalnych wierszy i opisów wywołał niejedną łzę wzruszenia…         Kluczowym momentem spotkania było przedstawienie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-19

SUKCES UCZENNICY KLASY VI WIKTORII GOLC - MĄCZKI W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

9 stycznia, w dniu swoich urodzin Wiktoria sprawiła naszej szkole wspaniałą niespodziankę, zdobywając II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego na etapie miejsko – gminnym.

Podczas konkursu, trzeba było wykazać się doskonałą znajomością słownictwa, gramatyki oraz kultury krajów anglojęzycznych

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Gibek
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-09

Przepis na... szóstkę z języka polskiego

Każdy zainteresowany takim przepisem może śmiało udać się na rozmowę /wywiad, konsultacje/ z Ilonką Luty – ekspertką od szóstek, kolekcjonerką celujących z polskiego!
News Wyjawię w tym miejscu tylko jeden punkt tego tajemniczego przepisu:

x. Weź udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego i zajmij… II MIEJSCE – SZÓSTKA GOTOWA! Wielkie gratulacje dla naszej skromnej i pilnej Ilonki!

Małgorzata Żuk
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-01-08

Jasełka

„Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki, upłyną piękne chwile polskiej Wigilii ze wspólnie śpiewaną kolędą, upragnionym gościem przy stole w kochającym rodzinnym kole…”
News       Są takie niezwykłe i podniosłe uroczystości szkolne, w czasie których szczególnie uświadamiamy sobie, że jesteśmy jedną, wielką rodziną. Przedświąteczny czas sprzyja organizowaniu spotkań i przedstawień jasełkowych połączonych ze składaniem sobie życzeń i szczerym, spontanicznym okazywaniu dobroci i życzliwości.       W przeddzień świątecznej przerwy w nauce, uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i rodzice naszej szkoły zorganizowali piękną imprezę świąteczną. Mieliśmy okazję poczuć (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2014-12-19
Do wolnosci FB
Szkoła na medal Nauczyciel roku Galeria Skrzydla Skrzydla
WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 403247