Strona główna       |        Napisz do nas
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

1 września, uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2015/2016. Nasi uczniowie, chociaż na dworze panował niemiłosierny upał, starali się wrócić do szkolnej rzeczywistości.
News        Wśród zaproszonych gości powitaliśmy Pana Burmistrza Stanisława Hawrona, Pana Sołtysa, Księdza Proboszcza i Rodziców. Dyrektor Jolanta Brudniak przywitała wszystkich obecnych, ze szczególnym wskazaniem na tych, którzy rozpoczynają przygodę z nauką szkolną. Pani Dyrektor zapoznała obecnych na sali, z podstawowymi kierunkami polityki oświatowej państwa w nowym roku szkolnym. Rok ten ma być "Rokiem Otwartej Szkoły". Nasza placówka od lat realizuje wiele przedsięwzięć i inicjatyw, które czynią (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-09-01

PODniosłe zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 8.00 odprawioną przez naszego ks. proboszcza. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 9.00 nastąpił dalszy ciąg uroczystości.
News Atmosfera była bardzo podniosła, ponieważ swoją obecnością zaszczycił nas sam pan Burmistrz Stanisław Hawron, sołtys Mieczysław Partyczny proboszcz oraz zgromadzeni rodzice. Witając wszystkich gości głos zabrała pani dyrektor Jolanta Brudniak, która po krótkim wystąpieniu wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom z klas I – VI, oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Gratulacje oraz medale otrzymali sportowcy, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach gminnych , powiatowych i wojewódzkich. Wyróżnione zostały również (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-29

„Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno”

Pożegnaliśmy starszaki. 24 czerwca 2015 o godzinie 16.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego.
News W obecności Pani Dyrektor, rodziców, opiekunów, nauczycieli i pracowników przedszkola dzieci zaprezentowały program artystyczny, po którym podziękowały wszystkim za opiekę i edukację. Potem były podziękowania dla rodziców i wręczenie pamiątkowych dyplomów dla tych, którzy w szczególny sposób swoim uśmiechem, słowem i działaniem wspierali pracę nauczycieli. Absolwenci również otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i małe upominki. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom gratulacje i życzenia (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-28

Robiąc coś razem…

Uczniowie klasy I gościli dziś grupę przedszkolaków - przyszłych pierwszoklasistów.
News

Pogoda dopisała, więc można było poszaleć na świeżym powietrzu. Wspólne zajęcia plastyczne oraz mecz piłki nożnej sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie, a dzieci miały okazję lepiej się poznać.

Małgorzata Zaworska


Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-25

ACTUS bawi się jak na wakacjach

Grupa teatralna Actus, dzięki zaproszeniu POK do wzięcia udziału w projekcie czesko – polskim, 21 czerwca miała okazję pojechać na wycieczkę do Bruntala.
News Dziewczyny z Actusa zwiedziły stare, zabytkowe miasteczko w Czechach, m.in. obejrzały teatr, a nawet improwizowały na jego scenie, przy otwartych kurtynach. Przed obiadem były jeszcze zabawy na rynku, koncerty, karuzele. Po poczęstunku – dwugodzinny relaks w Aquaparku: jacuzzi, rwąca rzeka, sauna, zjeżdżalnia. Wycieczka do Czech to piękny akcent pożegnalny z grupą Actus, za który bardzo dziękujemy. Marta Biernat , Wiktoria Pytel (już prawie absolwentki) (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-25

TURNIEJ INTERDYSCYPLINARNY

Dnia 23.06.2015r. odbył się II Turniej Interdyscyplinarny, w którym wzięli udział uczniowie klasy IV i V. Była to jednocześnie powtórka wiadomości zdobytych w kończącym się roku szkolnym.
News Celem konkursu było doskonalenie i popularyzacja wiedzy i umiejętności szkolnych, mobilizowanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy, podnoszenie poziomu umiejętności stosowania wiedzy z przedmiotów ścisłych oraz przyrodniczych, doskonalenie umiejętności logicznego i twórczego myślenia przez uczniów. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli matematyki z naszej szkoły. Każda z klas miała do rozwiązania zadania z języka polskiego, matematyki i przyrody. W poszczególnych rundach uczniowie rozwiązywali następujące zadania (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-25

TO PODczas wędrówek poznajemy nasze góry…

Kolejna wycieczka klasy II z cyklu „Wędrówki po Górach Opawskich”.
News Przed zakończeniem roku szkolnego razem z wychowawczynią Bogusławą Hawron, Panią Grażyną Wawrzyniak oraz z chętnymi rodzicami udaliśmy się na kolejną pieszą wycieczkę niebieskim szlakiem Gór Opawskich. Naszym przewodnikiem tradycyjnie była Pani Joanna Żabska, mama naszej koleżanki z klasy. Przeszliśmy szlakiem turystyczno-krajoznawczym wzdłuż Bystrego Potoku. Po drodze minęliśmy polanę z kapliczką polową, dawną skocznię narciarską, zakratowaną sztolnię, a następnie drabinką zawieszoną na skalistej ścianie udaliśmy się na Gwarkową Perć. Kolejno (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-25
Galeria Galeria Galeria Do wolnosci FB
Szkoła na medal Nauczyciel roku Galeria Skrzydla
WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 549759