SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

„Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych” ks. Jan Twardowski

Z ogromnym żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informacje, że nasz Ksiądz Proboszcz, dzisiaj w nocy odszedł do domu Pana.
News Całe życie Księdza Józefa poświęcone było ofiarnej pracy duszpasterza, pedagoga, wychowawcy i katechety. Był wspaniałym i pełnym pasji człowiekiem. Szczególnie zaangażowanym w życie parafii i parafian. Wielki Przyjaciel szkoły, zawsze blisko dzieci, otoczony ich miłością kształcił duchowo kolejne pokolenia naszych uczniów. Prywatnie bardzo życzliwy, zawsze pomocny i przyjacielski. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej, Ksiądz Proboszcz wyraził nadzieję, że może w tym dziwnym 2020 roku spotkamy się chociaż przy szkolnym, wigilijnym stole… (...)
Data: 2020-11-22

Zmiana dyżurów biblioteki podczas trwania zdalnego nauczania

News

Jak już wiecie podczas ZN macie możliwość wypożyczania super książek do czytania na deszczowe listopadowe wieczory. Także lektury czekają, potrzebne Wam do nauki.

Zapraszam w te same dni, ale będę dostępna dla Was dłużej tj.

Poniedziałki godz.15:00-17:00

Środy godz.13:30-16:30

Data: 2020-11-20

„13” i do tego piątek, ale z Fryckiem

… pech, czy radosne szaleństwo??? W klasie drugiej nie możemy sobie pozwolić na wątpliwości, oczywiście, że zabawa i to kształcąca!
News Podczas zdalnej lekcji, a właściwie podczas całego dnia nierozerwalnym elementem naszych aktywności były kolorowe rękawiczki. To sposób na to, aby „13” nie była pechowa. Nasze kolorowe, sprawne i sprytne palce były aktywne podczas zabaw ruchowo-muzycznych, bo tematem zajęć było…” Mistrzowskie palce Frycka”. Oglądając prezentację multimedialną, słuchając opowiadania nauczyciela i wiadomości z życia małego Frycka nasze palce zagrały: na pianinie, na flecie, na trąbce…a nawet na nerwach! Zamilkły jednak, gdy rozległy się (...)
Data: 2020-11-16
Galeria Galeria Galeria Galeria Do wolnosci FB