Tutaj jesteś: strona główna  |  Dla rodziców

Zarządzenie w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych
Szanowni Rodzice, Sprawne funkcjonowanie szkoły to nie tylko efekt działań nauczycieli. Wznacznym stopniu zależy ono także od postawy rodziców. Na przestrzeni ostatnich lat wypracowaliśmy wiele zasad usprawniających jej działanie. Zawarte są one wstatucie iregulaminie szkoły. Ważne jest dla nas, aby Rodzice naszych uczniów zapoznawali się z tymi dokumentami i zechcieli respektować najważniejsze z nich, dotyczące codziennego funkcjonowania szkoły. Dla ułatwienia funkcjonowania szkoły, a także Państwa wygody, prosimy o stosowanie się do poniższych zasad: Szkoła działa od 7.40 do 15.30. Prosimy więc o nieprzychodzenie do szkoły wcześniej, niż o 7.40, iodbieranie dzieci (...)
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NA TERENIE GMINY PRUDNIK na rok szkolny 2018/2019
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ na rok szkolny 2018/2019