Tutaj jesteś: strona główna  |  Dla rodziców

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW Instrukcja zgłoszenia szkody Formularz zgłoszenia szkody
Zarządzenie w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych
Szanowni Rodzice, Sprawne funkcjonowanie szkoły to nie tylko efekt działań nauczycieli. Wznacznym stopniu zależy ono także od postawy rodziców. Na przestrzeni ostatnich lat wypracowaliśmy wiele zasad usprawniających jej działanie. Zawarte są one wstatucie iregulaminie szkoły. Ważne jest dla nas, aby Rodzice naszych uczniów zapoznawali się z tymi dokumentami i zechcieli respektować najważniejsze z nich, dotyczące codziennego funkcjonowania szkoły. Dla ułatwienia funkcjonowania szkoły, a także Państwa wygody, prosimy o stosowanie się do poniższych zasad: Szkoła działa od 7.40 do 15.30. Prosimy więc o nieprzychodzenie do szkoły wcześniej, niż o 7.40, iodbieranie dzieci (...)
ZARZĄDZENIE DYREKTORA W SPRAWIE WDROŻENIA POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZNIÓW/RODZICÓW
Regulamin Rady Rodziców 2019 Protokół komisji skrutacyjnej
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NA TERENIE GMINY PRUDNIK na rok szkolny 2020/2021
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ na rok szkolny 2020/2021
Drodzy Rodzice, W związku z wykryciem przypadków zakażenia koronawirusem wśród pracowników Naszego Przedszkola w Moszczance, w uzgodnieniu ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Prudniku, zdecydowaliśmy o zawieszeniu działalności Przedszkola w dniach od 19.10.2020 r. do 25.10.2020 r. O dalszej działalności Przedszkola będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za niedogodności, w tym czasie przeprowadzimy dezynfekcję przedszkola, aby zapewnić bezpieczny powrót dzieci do placówki. Bardzo proszę o obserwowanie stanu zdrowia dzieci oraz swojego i w razie jakichkolwiek wątpliwości o szybki kontakt z lekarzem. Życzę dużo zdrowia (...)